Naše filozofie

Projekt ArtDec vznikl z koncepce Art Deco, jejíž původ nalezneme ve Francii počátku 20. století a je tradičně spojována s moderní architekturou, designem a obecně luxusem, který každý z nás ve svém životě vyžaduje. Naším aktuálním cílem bylo soustředění se i na ty nejmenší maličkosti, kdy se kvalita a detail musí projevovat jak v exteriéru, tak v interiéru a tvořit dokonalou harmonii. Proto jsme schopni Vám nabídnout luxus, jenž v této oblasti nemá obdoby a je stále spojován s privilegiem pouze prestižních a drahých lokalit.

Art Deco představuje luxus, kouzlo, nadšení i víru v sociální a technologický pokrok, který prosazuje ideu, že luxusní styl není určen výhradně pro ty nejbohatší. Proto si tento směr získal v historii ohromnou oblibu mezi širokou veřejností, a to ve všech koutech světa. Rozvinul se přitom i v dalších oborech, jako je např. interiérový a průmyslový design, móda, grafika apod.

Proč s námi?

Máte dost „projektantských“ staveb? Projekty dělané pouze na papíře mohou být skutečně zcela bez ducha i špetky vkusu a vlastně jen splňují normy. Častým trendem současného developmentu je navíc pouze kopírovat jednou nastavená pravidla. Pokud si také někdy říkáte, jak mohl někdo udělat tu a tu chybu, případně použít tento materiál, obraťte se na nás. Proč? U nás totiž celý proces nakreslením projektu teprve začíná. Než se tedy dostane k Vám, projde rukama odborníků, architektů i interiérových specialistů a v případě projektu ArtDec pochopitelně i umělce.

V našem projektu jsme dokázali mnohé věci vylepšit, zde je průřez některých z nich:
- odtokové žlaby v koupelnách namísto klasických vaniček
- plovoucí dřevěné podlahy, žádné levné lamino
- příprava pro pergoly, konec horka v letních měsících
- kvalitní okna se zárukou 7 let, ne plastová eurookna
- známe své výrobce, nesetkáte se s levnými výrobky z Číny

Koncept ArtDec+

Dřevo, štuky, nerez...

Precizní zpracování celého projektu je podtrženo drobnostmi. Zejména jejich zásluhou působí celý dům v této lokalitě jedinečným dojmem a připomíná soukromou výstavní galerii nejkvalitnějších materiálů, a dokonce i u umění. To bylo na zakázku ztvárněno Vítězslavem Stoklasou – uměleckým kovářem, jehož díly se honosí rezidence třeba ve Švýcarsku, Izraeli, Německu, Spojených arabských emirátech či Spojených státech amerických.

Mezi exkluzivní materiály a značky, které jsme v našem projektu dále použili, např. patří:
- benátský štuk od firmy STO
- celoprosklené zábradlí na terasách
- dřevěné terasy ze sibiřského modřínu
- dále předměty od firem Villeroy & Boch, Marazzi, Naxos Ceramiche a mnoha dalších