Průběh financování

Bez hypotéky

Pro financování z vlastních zdrojů pro Vás máme připravený následující splátkový kalendář:
 
  1. první záloha (rezervační poplatek) ve výši 50 000,- Kč + DPH je splatná v hotovosti v den podpisu Rezervační smlouvy (viz. Průběh koupě)
  2. druhá záloha ve výši 15 % sjednané základní ceny snížené o rezervační poplatek + příslušná DPH je splatná do 10-ti pracovních dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  3. doplatek - zbývající část kupní ceny ve výši 85 % sjednané ceny + příslušná DPH je splatná do 14 dnů od podpisu vydání kolaudačního rozhodnutí nebo od podpisu Kupní smlouvy.

S hypotékou

 – zvýhodněné podmínky pro klienty projektu ArtDec Michle
Víme, že možnost výhodného financování je klíčová při koupi nemovitosti. Připravili jsme pro vás proto nejúspornější hypotéku na pořízení nového bytu, navíc bez zbytečného papírování. Ve spolupráci s naším partnerem HYPOASISTENT vám pomůžeme s výběrem produktu (hypotéky s nízkou sazbou, 100% hypotéky, hypotéky pro podnikatele, hypotéky pro mladé, hypotéky bez prokazování příjmů, hypotéky se zápočtem úspor, aj.), poradíme s výběrem typu úrokové sazby a pomůžeme s kompletací dokumentů. Zajistíme rovněž odhad vašeho bytu a komunikaci s katastrem a bankou.

Nabídku celého hypotečního trhu tak naleznete na jednom místě a můžete využít speciální balíček zvýhodněných podmínek v několika předních bankách:
 
- možnost zajistit si nízkou sazbu již dnes a čerpat hypotéku až později
- nulový poplatek za zpracování hypotéky
- poplatek za správu hypotéky zdarma
- odhad bytu zdarma
- mimořádná sleva na úrokové sazbě 


Uvažujete-li o financování hypotékou, k rychlému orientačnímu výpočtu vám pomůže naše hypoteční kalkulačka.